APIE PROJEKTĄ

APIE PROJEKTĄ

Namai – nugalėtojams!

Parduodami itin erdvūs apartamentai projekte „Nugalėtojų namai“, prestižiniame Antakalnio rajone. Projektas siūlo galimybę rinktis iš 2 5 kambarių butų, kurių plotas svyruoja nuo 71 iki 156 kv.m. 

Visame projekte tik 14 apartamentų, nedidelė kaimynystė. Visi butai turi terasas ar balkonus, kai kurie net po kelis, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į projektą supantį pušyną bei solidžią kaimynystę.

Butams esantiems 0 aukšte priklauso dalis žemės sklypo, nuo 0,75 iki 1,39 a.

Pilnai sutvarkoma projekto aplinka, aptveriama teritorija, įrengiamas kiemo apšvietimas, antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė su 23 stovėjimo vietomis, 13 iš jų - su stoginėmis. Mažiesiems įrengiama vaikų žaidimų aikštelė.

Jūsų patogumui butuose įrengiama autonominė šildymo sistema, kiekvienam butui sumontuojamas individualus kondensacinis dujinis katilas, išvedžiojamas grindinis šildymas.

Nugalėtojų g. – tai išskirtinė gatvė, išskirtiniai namai ir išskirtiniai žmonės. Ši gatvė pasižymi solidžia kaimynyste, išpuoselėta aplinka ir ramybe. Tai gatvė su išskirtine architektūra, kuri dera su šių dienų tendencijomis nepalikdama istorijos ir prisiminimų. 

Gyventojų komfortą užtikrins natūrali šviesa sklindantį pro modernios konstrukcijos langus ir stoglangius, ekonomiška šildymo sistema. 

 „Nugalėtojų namai“ įsikūrė gamtos, laiko ir istorijos brandintoje vietoje. Pro savo namų langus galėsite grožėtis aukštaūgėmis pušimis, klausytis jų istorijų ir kurti savąsias! 

Užsuk čia ir pasijusk tikru nugalėtoju! Prestižinis rajonas Antakalnis -  rytai, kai prabusite kartu su paukščių čiulbėjimu ir vakarai, kai leisite juos su šeima šalia esančiame pušyne – regioniniame parke.